2023 Haberler

HÜMA OKULLARINDA YENİ DÖNEM HEYECANI

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı ile milyonlarca öğrenci okul sıralarında yerlerini alıyor. Güçlü akademik kadrosuyla yeni eğitim yılına giren Hüma okulları Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet BİREKUL, açılış mesajında;

‘Yeni bir eğitim öğretim yılına sevinç, mutluluk ve heyecanla başlıyoruz. Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin farkında olarak var gücümüzle eğitim-öğretim vazifemize sarılacağız. Medeniyetimizin geleceği olan öğrencilerimizin daha iyi yetişmesi, onların milli, manevi ve kültürel değerlerine bağlı, ailesini, milletini, devletini, vatanını, bayrağını çok seven, düşünen, sorgulayarak bilgiyi kullanan, bilginin rehberliğinde araştırıp üreten, gelişime açık ve yenilikçi bireyler yetiştirmek için büyük bir şevk ve azimle çalışacağız. Bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye mecburuz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize en iyi şartlarda eğitim imkânı sunmak, hedeflerimize ulaşabilmek, eğitim hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve eğitimde daha ileri noktalara gelebilmek için idareci, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin gerekli olduğuna inanıyorum. Yarının Türkiye’sini yönetecek, şekillendirecek, daha iyi noktaya taşıyacak gençlerimizi yarınlara hep birlikte hazırlayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimiz olmak üzere, fedakârca çalışan tüm öğretmenlerimizin ve değerli velilerin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, ilimize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.’’ dedi.

 

Haberin devamı için : https://www.saraymedya.com/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani/

Haberin devamı için  :  https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani-5830.html

Haberin devamı için  :  https://42konyagazetesi.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekul-acilis-mesaji-yayinladi-h30680.html

Haberin devamı için  :  https://www.hakimiyet.com/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani/63651/

Haberin devamı için  :  https://konyabakis.com/yerel/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani-66965h

 

 

 

 

 

HÜMA’DA SEZON AÇILDI

 

 

Özel Hüma Okulları 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala 8.sınıf LGS öğrencilerine ve 11-12.sınıf YKS gurubu öğrencilerine takviye kursu açarak erken bir başlangıç yaptı.

7 Ağustos 2023 Pazartesi günü başlayan kurs programına akademik anlamda donanımlı, güçlü bir kadroyla giriş yapan Hüma Okullarının hedefi mutlak başarı. Okul derslerine ve müfredatına yardımcı olmak üzere tasarlanan takviye kursuyla ilgili olarak, Özel Hüma Okulları Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Mehmet BİREKUL; sınav gurubu öğrencilerimizin akademik anlamda ihtiyaçlarını karşılayabilmek, eksiklerini tamamlayabilmek adına süreci hızlandırdıklarını ve erken bir başlangıç yaparak zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıklarını belirtti.

Bir ay sürecek olan kurs programıyla öğrencilerin hazırbulunuşluk seviyelerinin üst düzeyde olacağını söyleyerek, bu doğrultuda tüm eğitim camiasının ve öğrencilerin 2023-2024 eğitim öğretim yılını şimdiden kutladığını ifade etti.

Haberin  devamı : https://42konyagazetesi.com/konya-ozel-huma-okullari-sezonu-acti-h29903.html

Haberin devamı için : https://konyabakis.com/yerel/huma-okullari-sezonu-acti-65013h

Haberin devamı için : https://konyaimza.com/egitim/huma-okullari-sezonu-acti-11165h

Haberin devamı için : https://www.yenihaberden.com/huma-okullari-sezonu-acti-

Haberin devamı : https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/huma-okullari-sezonu-acti-5518.html

Haberin devamı : https://www.merhabahaber.com/ozel-huma-okullari-kurslarla-sezonu-erken-acti-1873864h.htm

Haberin devamı : https://www.saraymedya.com/huma-okullari-egitim-sezonunu-erken-acti/

Haberin devamı : https://www.ipekyoluhaber.net/haber-huma-okullari-sezonu-acti-35707

 

 

“Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu paylaşacağız.”

Özel Hüma Okulları Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet BİREKUL, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Bir Kurban Bayramına daha sağlık, huzur ve esenlik içerisinde ulaşmanın mutluluğunu paylaşacağız” diye konuştu.

Dr. Birekul, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevinç ve güzelliklerin manevi duygular ile yoğun bir şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramına daha sağlık, huzur ve esenlik içerisinde ulaşmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Kendimize ve çevremize karşı sorumluluklarımızın farkına varmamızı sağlayan Kurban Bayramı, insan olarak yaşadığımız her anın kıymetini bilerek yaşamayı bizlere hatırlatmanın yanı sıra merhamet ve paylaşmanın kutsiyeti gibi sayısız hikmetleri barındırmaktadır. İnsanları günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştırarak birbirine yakınlaştıran bayram günleri, toplumda umut, sevgi, birlik ve beraberliği pekiştirmektedir. Bu özel günlerin tüm ülkemizde aynı coşku ve mutlulukla yaşanabilmesi için her birimize düşen en anlamlı vazife; başta büyüklerimiz olmak üzere yakınlarımızı, kimsesizleri, yetimleri ve ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek gönüllerini almak olmalıdır. Bu duygularla tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Haberin devamı için: https://konyabakis.com/yerel/birekul-bir-bayrama-daha-ulasmanin-mutlulugunu-paylasacagiz-60921h

Haberin devamı için: https://www.ipekyoluhaber.net/haber-birekul-bir-bayrama-daha-ulasmanin-mutlulugunu-paylasacagiz-33910

Haberin devamı için: https://42konyagazetesi.com/ozel-huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekul-bir-bayrama-daha-ulasmanin-mutlulugunu-paylasacagiz-h28580.html

Haberin devamı için: https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/birekul-bir-bayrama-daha-ulasmanin-mutlulugunu-paylasacagiz-5012.html

Haberin devamı için: https://www.hakimiyet.com/birekul-bir-bayrama-daha-ulasmanin-mutlulugunu-paylasacagiz/59124/

Haberin devamı için: https://www.pusulahaber.com.tr/birekul-bir-bayrama-daha-ulasmanin-mutlulugunu-paylasacagiz-1731029h.htm

Haberin devamı için: https://www.konyayenigun.com/bir-bayrama-daha-ulasmanin-mutlulugunu-yasayacagiz

Hüma Okulları’nda Mezuniyet Coşkusu Yaşandı

Hüma Okulları’nda mezuniyet coşkusu yaşandı. Selçuklu Belediyesi konferans salonunda düzenlenen mezuniyet töreninde veliler ve okul yönetimi mezun olan öğrencilerin sevinçlerini paylaştı.

Hüma Okulları Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet BİREKUL, törende yaptığı konuşmada, öncelikle mezun olan öğrencilerin ailelerini tebrik ettiğini ifade etti. Düzenlenen tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Mezuniyetin öğrenciler için yeni bir başlangıç olduğunu belirten Birekul, ‘’çocuklarımızı akademik ve sosyal anlamda geliştiren, hayatlarına yön veren başta okul yöneticileri olmak üzere, öğretmenlerimize ve tüm ekibimize teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere 4 Haziran’da LGS sınavına giren 8.sınıf öğrencilerimiz vardı ve inanıyorum ki sonuçlar açıklandığında çok güzel neticeler alacağız şimdiden hepsini kutluyorum. 17-18 Haziran’da yapılacak olan üniversite sınavlarına girecek 12. Sınıf öğrencilerimize de başarılar diliyorum. Sözlerime Mehmet Akif ERSOY’ un ‘Allah’a güven, sa’ye sarıl, hikmete ram ol, yol varsa budur, bilmiyorum başka çıkar yol’’ dedi.

Tören mezuniyet ve başarı ödüllerinin verilmesi, plaketlerin sunumu, ardından müzik dinletisiyle sona erdi.

Haberin devamı için: https://42konyagazetesi.com/konya-ilimizin-huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu-yasandi-h28217.html

Haberin devamı için: https://www.ipekyoluhaber.net/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu-33504-haberi

Haberin devamı için: https://konyabakis.com/yerel/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu-yasandi-59879h

Haberin devamı için: https://www.seydisehirgundem.com/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu-13051-haberi 

Haberin devamı için: https://www.saraymedya.com/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu/

Haberin devamı için: https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu-4873.html

Haberin devamı için: https://www.hakimiyet.com/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu/58064/

Haberin devamı için: https://www.sondakika-haberleri.net/son-dakika-haberleri-huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu/

Haberin devamı için: https://www.merhabahaber.com/ozel-huma-okullarinda-mezuniyet-sevinci-yasandi-1870820h.htm

Haberin devamı için: https://www.konyayenigun.com/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu

Haberin devamı için: https://www.pusulahaber.com.tr/service/amp/huma-okullarinda-mezuniyet-sevinci-1729736h.htm

Haberin devamı için: https://konyabakis.com/yerel/huma-okullarinda-mezuniyet-coskusu-yasandi-59879h

 

LGS’ye sayılı günler kala heyecanlar arttı

LGS 'ye 3 Kala Neler Yapılmalıdır?

Ülke genelinde gerçekleştirilecek olan 4 Haziran 2023 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki sınava günler kala öğrenciler ve velileri heyecan sardı. Peki öğrenciler, normal olan bu duygu durumunu nasıl koruyabilir? Hüma Okulları Rehberlik Koordinatörü Sınav Stratejileri Uzmanı Şemsettin Tüzel açıkladı.

Uzman Şemsettin Tüzel, öğrenci ve velilerin heyecan ya da tedirginlik duygu durumunu korumanın ilkelerini şu şekilde sıraladı:

-Ailelerin sınavla ilgili olumlu ya da olumsuz çok konuşmaması önemlidir. Sınavla ilgili gereğinden fazla konuşmak, olabileceklerle ilgili olumsuz varsayımları arttıracaktır.
-Velilerin adaylara “sınavda dikkat etmelisin, sana güveniyorum, kaydırma yapmamalısın vb.“telkinleri olumlu koşullanmadan çok gizil bir gerginliği tetikleyecektir.
-Sınava bir gün kalıncaya kadar deneme çözmeye devam edilmelidir. Ancak denemelerin sonucuna bağlı olumlu ya da olumsuz yorum yapılmamalıdır. Yapılması gereken sınavın provasını yapmaktır. Eksikleri tamamlamak ve teknik uygulamalardaki yanlışları görmek çok daha kıymetlidir.
-Sınav adayı sınavdan bir gün önce çalışmayı bırakmalıdır. Son gün sınavda neler yapacağını zihninde kurgulamalıdır. Zihinsel bir simülasyon yapmalıdır.
-Sınav anında kalemsiz soru çözülmemelidir. Soruyu anlamadan cevap aranmamalıdır. Hızlı çözmek yerine doğru çözmeye yoğunlaşılmalıdır. Soruyla inatlaşmak, zaman ve enerji kaybettirir. Oysa sizi yoracak soruyu geçseniz, tekrar dönmeye zamanınız olacaktır.
-Soruyu çözerken kendi fikirlerinizi değil sorunun fikirlerini ve isteklerini dikkate almalısınız. Bir alanla ilgili soru çözerken başka bir alanın sorularını düşünmek odaklanma problemine sebep olur. Fen bilimleri sorusu çözerken matematik sorularını düşünmek ya da matematik soruları için fen bilimleri sorularını hızlı çözmek yanlışların artmasına sebep olabilir. Unutmamak gerekir ki sınav başarısı, zihni, duyguları ve kalemi kontrol etmekle mümkündür.

Haberin devamı için: https://www.hakimiyet.com/lgs-ye-sayili-gunler-kala-heyecanlar-artti/57008/

Haberin devamı için:  https://www.ipekyoluhaber.net/lgs-ye-3-kala-neler-yapilmalidir-32948-haberi

Haberin devamı için: https://www.yenimeram.com.tr/lgs-ye-3-kala-neler-yapilmali-515350.htm

Haberin devamı için: https://www.ureticihaber.com/haber/lgs-ye-3-kala-neler-yapilmalidir-4702.html

Haberin devamı için:  https://konyabakis.com/guncel/lgs-ye-3-kala-neler-yapilmalidir-58504h

Haberin devamı için: https://www.yenihaberden.com/lgsye-3-gun-kala-neler-yapilmalidir-1777767h.htm

Haberin devamı için: https://www.konyakent.com/lgs-ye-3-kala-neler-yapilmalidir/5142/

Özel Hüma Okulları Dünya 3.Sü

Özel Hüma Okulları öğrencisi Batuhan Pekmezci Kickboxing World Cup Şampiyonasında dünya üçüncüsü oldu. Yine okul öğrencileri bilek güreşi ve karete dallarında da dereceler elde etti. Hüma Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Birekul dereceye giren öğrencileri tebrik etti.

17-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen, 41 ülkeden sporcuların katıldığı 8.International Kickboxing World Cup Şampiyonasında Hüma Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencisi Batuhan PEKMEZCİ +81 Kg Full Contact dünya 3.sü oldu.

Muğla’da yapılan Okul Sporları Bilek Güreşi müsabakalarında ise Gençler B erkekler kategorisinde 60 kg. da Hüma Fen Lisesi 10.sınıf öğrencisi Hüseyin KÜÇÜKÇELEBİ, sol kol 2.si ve sağ kol 3.sü olurken, Isparta’da yapılan Okul Sporları Karate müsabakalarında ise Hüma Anadolu Lisesi 11.sınıf öğrencisi Ayşe Sena DEMİR, genç kızlar A kategorisi 48 kg. da 3. oldu ve Kütahya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Haberin devamı için:https://www.ipekyoluhaber.net/haber-ozel-huma-okullari-dunya-3su-32788

Haberin devamı için:https://42konyagazetesi.com/konya-ilimizi-temsilen-ozel-huma-okullari-ogrencisi-batuhan-pekmezci-dunya-ucuncusu-h27650.html

Haberin devamı için:https://www.seydisehirgundem.com/pekmezci-kickboxing-sampiyonasinda-dunya-ucuncusu-oldu-12994-haberi

Haberin devamı için:https://konyabakis.com/spor/ozel-huma-okullari-dunya-3-su-57995h

Haberin devamı için: https://www.hakimiyet.com/ozel-huma-okullari-dunya-3-su/56645/

Haberin devamı için:  https://www.pusulahaber.com.tr/ozel-huma-okullari-dunya-3-su-1727295h.htm

Haberin devamı için: https://www.haberkent.com/haber/batuhan-pekmezci-dunya-3uncusu-oldu-h164818.html

Haberin devamı için: https://www.konyayenigun.com/

Haberin devamı için: https://www.konyaolay.com/kick-boksta-konya-ya-dunya-ucunculugu-getirdi/5402/

Haberin devamı için: https://www.yenimeram.com.tr/ozel-huma-okullari-dunya-ucuncusu-oldu-515116.htm

Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul Ramazan Bayramını kutladı.
Mübarek Ramazan ayının rahmet, mağfiret ve bereket ikliminden sonra Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, toplumsal birlik,beraberlik,sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duyguları ile geçirilen günlerdir.İşte bu günleri en güzel şekilde yaşamak ve yaşatmak için anne, baba ve akrabalarımızın yanında başta depremzede kardeşlerimiz olmak üzere yetimlerin,öksüzlerin, hastaların, ihtiyaç sahiplerinin ve şehit ailelerinin de gönlüne bayram olmalıyız.

Bu vesile ile Ramazan Bayramının başta ülkemiz ve İslam âlemi olmak üzere tüm dünyada huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyor; sevgili öğrencilerimizin ve kıymetli aileleri başta olmak üzere tüm inananların mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Haberin devamı için:https://42konyagazetesi.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekuldan-ramazan-bayrami-mesaji-h26427.html

Haberin devamı için:https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/dr-mehmet-birekuldan-ramazan-bayrami-mesaji-4124.html

Haberin devamı için:https://www.saraymedya.com/dr-mehmet-birekuldan-ramazan-bayrami-mesaji/

Haberin devamı için: https://www.ipekyoluhaber.net/dr-mehmet-birekuldan-ramazan-bayrami-mesaji-31658-haberi

 

Hüma Okulları’ndan Destek Mesajı: “Birlikte Güçlüyüz”

Konya’da bulunan ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Hüma Okulları, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve on ili etkileyen deprem felaketiyle alakalı üzüntülerini ilk gün itibari ile dile getirmişti.

Ülkedeki her vatandaşın da yaptığı gibi kurum ve kuruluşlar da bu süreçle ilgili ellerinden gelen desteği ortaya koymaktan çekinmedi. Eğitim gibi önemli bir misyonu yerine getiren Hüma Okulları da depremzede öğrencilere kucak açmayı ihmal etmedi.

Hüma Okulları, yaşanan depremin ardından depremzedelerin çocuklarının eğitimine destek vereceğini duyurdu. Okul, kontenjanı dahilinde öğrenci kabul ederek, deprem nedeniyle yerinden olan öğrencilerin eğitimine katkıda bulunacak.

Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul; “Biz eğitimcilerin en önemli misyonlarından birisi de ülkemizin geleceği olan gençlerimizin muhafazasını sağlamaktır. Deprem mağduru olan öğrencilerimizi okulumuzda misafir edeceğiz ve bu sayede vatandaşlarımızın yaralarını hep birlikte saracağız” dedi ve ekledi “Ülkece birlik olduğumuz mesajını içinde barındıran bu projemiz, depremzedelerin yalnız olmadıklarını hmelerine yardımcı olacak. Elimizden gelen her şeyi yapacağız ve depremin yıkıcı etkilerinin en aza indirilmesi için birlikte çalışacağız” dedi.

Milletimize tekrar baş sağlığı dilediğini belirten Dr. Birekul, yaşanan üzücü tabloyu düzeltmek için inançlarının tam olduğunu ve ancak eğitim sayesinde gelecekte bu gibi durumların yaşanmasının önlenebileceğinin de altını çizdi.

Konya’ya göç eden öğrenciler, özel okulun öğretim programına uygun sınıflara yerleştirilecek. Hüma Okulları, depremzedelerin eğitimlerine destek olmanın yanı sıra, ayrıca öğrencilerin psikolojik ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak, danışmanlık hizmetleri sunacak.

Depremin yarattığı zorluklara rağmen, Türkiye’nin dayanışma ve birlik içinde olduğunu gösteren bu proje, depremzedelerin umutlarını yeniden yeşertmeyi amaçlıyor. Okulun desteğiyle, depremzede öğrencilerin eğitim hayatlarına devam etmeleri sağlanacak ve toplumun geleceği için önemli bir adım atılmış olacak.

Haberin devamı için:http://ipekyoluhaber.net/haber-huma-okullari-ndan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-30013.html

Haberin devamı için:https://42konyagazetesi.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekuldan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-h24373.html

Haberin devamı için:https://1453kralmedya.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekuldan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-h40872.html

Haberin devamı için:https://renkgazetesi.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekuldan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-h30322.html

Haberin devamı için:https://birmagazin.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekuldan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-h40055.html

Haberin devamı için:https://06ankaragazetesi.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekuldan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-h24218.html

Haberin devamı için:https://sonstargazetesi.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekuldan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-h25852.html

Haberin devamı için:https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/huma-okullarindan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-3124.html

Haberin devamı için: https://www.hakimiyet.com/huma-okullari-ndan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz/51251/

Haberin devamı için:https://www.konyaolay.com/huma-okullari-depremzede-ogrencilere-kucak-acti/4306/

Haberin devamı için:https://www.seydisehirgundem.com/huma-deprem-ogrencilerin-egitimine-katkida-bulunacak-12622-haberi

Haberin devamı için: https://www.konyayenigun.com/egitim/huma-okullarindan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-h762554.html

Haberin devamı için:https://www.merhabahaber.com/konyadaki-ozel-okul-depremzede-cocuklara-egitim-destegi-verecek-1865210h.htm

Haberin devamı için:https://www.pusulahaber.com.tr/huma-okullarindan-destek-mesajibirlikte-gucluyuz-1714829h.htm

Haberin devamı için:https://www.konyakent.com/huma-okullari-ndan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz/4072/

Haberin devamı için:https://konyabakis.com/yerel/huma-okullarindan-destek-mesaji-birlikte-gucluyuz-33991h

 

Hüma Okullarının Başarılı Öğrencileri ve Öğretmenleri Ödüllendirildi

Konya’da spor müsabakalarında büyük başarı gösteren Hüma Okulu öğrencileri ve bu başarının mimarları beden eğitimi öğretmenleri ödüllendirildi.Hüma Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, Beden Eğitimi öğretmeni Ramazan Umut Candan öncülüğünde çalışmalarını yapan ve katıldıkları müsabakalarda dereceye girip madalya kazanan öğrencileri ödüllendirdi. Beden eğitimi öğretmeni ve öğrencileri makamında kabul eden Birekul, tatlı ikramında bulunarak tebrik etti. Birekul, başarı gösteren öğrenciler ve bu başarının mimarları olan beden eğitimi öğretmenleri ile gurur duyduklarını dile getirdi.

Haberin devamı için:https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/huma-okullarinin-basarili-ogrencileri-ve-ogretmenleri-odullendirildi-2776.html

Haberin devamı için:https://www.seydisehirgundem.com/huma-okullarinin-basariya-odul-12527-haberi

Haberin devamı için:https://sonstargazetesi.com/huma-okullarinin-basarili-ogrencileri-ve-ogretmenleri-odullendirildi-h25080.html

Haberin devamı için:https://sporcugazetesi.com/huma-okullarinin-basarili-ogrencileri-ve-ogretmenleri-odullendirildi-h10331.html

Haberin devamı için:https://42konyagazetesi.com/huma-okullarinin-basarili-ogrencileri-ve-ogretmenleri-odullendirildi-h23598.html

Haberin devamı için:https://konyabakis.com/egitim/huma-basariyi-odullendirdi-23099h

Haberin devamı için:https://www.konyaolay.com/huma-da-basariya-odul/4093/

Haberin devamı için:https://www.pusulahaber.com.tr/huma-okullarinda-ogretmen-ve-ogrenciler-odullendirildi-1711754h.htm

Haberin devamı için:https://www.hakimiyet.com/basarili-ogrenciler-ve-ogretmenler-odullendirildi/50151/

Haberin devamı için:https://www.konyakent.com/huma-okullarinin-basarili-ogrencileri-ve-ogretmenleri-odullendirildi/3861/

Haberin devamı için:http://ipekyoluhaber.net/haber-huma-okullarinin-basarili-grencileri-ve-ogretmenleri-odullendirildi-30303.html

 

Hüma Okullarından Eğitime Destek Kermesi

Hüma Okullarından eğitime destek kermesi

Hüma Okulları tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerin burslarına katkı sağlamak ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için okul aile birliği ve Hızır Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği tarafından ortaklaşa  eğitime destek kermesi düzenlendi.

Kermes hakkında bilgi veren Hüma Okulları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, ihtiyaç sahibi öğrencilerin burslarına katkı sağlamak ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için kermes düzenledik  Kermesimizi okul aile birliğimiz ve Hızır Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği tarafından ortak olarak yapıyoruz. Eğitime destek için düzenleyeceğimiz kermesimizde öğrencilerimiz ülkemizin her köşesinden farklı lezzetleri gelen misafirlerin beğenisine sunduklarını ifade etti.

Bırekul, kermesten elde edilecek gelir ile eğitim gören 100 öğrencinin ihtiyaçları için harcanacağını sözlerine ekledi.

Haberin devamı için: https://www.konyaekspres.com/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi/14244/

Haberin devamı için: https://www.konyadahaber.com/news-detail.php?Id=123599

Haberin devamı için:https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/humada-egitime-destek-kermesi-2637.html

Haberin devamı için: https://www.pusulahaber.com.tr/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi-1710812h.htm

Haberin devamı için: https://www.konyaekspres.com/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi/14244/

Haberin devamı için: https://www.hakimiyet.com/kermesteki-gelir-ihtiyac-sahibi-ogrencilerin/49786/

Haberin devamı için: https://www.merhabahaber.com/konyadaki-ozel-okuldan-egitime-destek-kermesi-1863801h.htm

Haberin devamı için: https://www.konyayenigun.com/egitim/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi-h759987.html

Haberin devamı için:http://ipekyoluhaber.net/haber-huma-da-egitime-destek-kermesi-30242.html

Haberin devamı için: https://www.konyakent.com/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi/3788/

Haberin devamı için: https://42konyagazetesi.com/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi-humada-egitime-destek-kermesi-h23364.html

Haberin devamı için: https://1453kralmedya.com/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi-humada-egitime-destek-kermesi-h39638.html

Haberin devamı için: https://06ankaragazetesi.com/huma-okullarindan-egitime-destek-kermesi-humada-egitime-destek-kermesi-h23238.html