25 ve 26. Dönem Konya Milletvekilimiz  Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir ile Hüma Okulları bir araya geldi. Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul’u ve okul kurucularından Ahmet Uykusuz’u makamında ziyaret etti.

Eğitimci kimliğiyle de öne çıkan Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir, Konya’ya değer katacak bir kurumun açılmış olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunmalarının yanı sıra eğitim sistemi hakkında da konuşma imkânı yakaladılar. Okulu gezerken tüm detayları gözden geçiren Özdemir; sınıfları, kurumun renklerini, öğretmenler odasını ve tüm ayrıntıları titizlikle inceledi. Bu noktalarda okul yönetiminin eğitimle fiziki yapıyı birleştirerek öğrencilere hizmet vermesinin takdire şayan olduğunu belirtti. İmkânların eskiye göre çok daha fazla olduğunu ve tüm bunların değerinin bilinmesi gerektiği üzerinde duran Özdemir “Öğrencilere sevdiği işi yapmaları için fırsat tanımak lazım. Hedeflerinin peşinden koşan öğrenciler yetiştirebilmek için gerekli imkânları sunmalı ve takibini yapmalıyız. Başarılı olmak için sadece çok çalışmamız gerektiğiniz bilmek yeterlidir. İyi yetişen bir nesil görebilmek için üstümüze düşen ne varsa yapmalıyız.” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Hüma Okulları, Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir’e günün anısına hediyelerini takdim etti ve kendisine teşekkürlerini iletti.

Haberin devamı için: http://www.konyayenigun.com/bolge/milletvekili-ozdemirden-huma-okullarina-ziyaret-h205787.html

Haberin devamı için: http://www.memleket.com.tr/ozdemirden-huma-okullarina-ziyaret-1848953h.htm

Haberin devamı için: https://www.ureticihaber.com/haber/24941/ozdemirden-huma-okullarina-ziyaret.html