2019-2020 eğitim öğretim yılı için faaliyete geçecek olan, Selçuklu bölgesinde yeni kurulan ve Konya’da yenilikçi eğitim anlayışıyla öne çıkan Hüma Okulları, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet PEKYATIRMACI tarafından ziyaret edildi. Kurucu Dr. Mehmet BİREKUL ve okulun kurucularından olan Belediye Meclis Üyesi Ahmet UYKUSUZ, başkanı büyük bir ilgiyle karşıladı. Selçuklu Belediye Başkanını ağırlayan okul yönetimi, başkanın ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını belirttiler.

 Okulu ziyaret eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet PEKYATIRMACI, okulu gezdi. Dersliklere, laboratuarlara, yemekhaneye ve okulun teknolojik alt yapısını inceleyen başkana okulun eğitim sistemi hakkında da bilgi verildi.

Düşüncelerini dile getiren Başkan PEKYATIRMACI; kurumun fiziki yapısını, eğitime bakış açısını, yenilikçi fikirlerini, teknoloji ile iç içe olmasını çok beğendiğini ve ilçemize hayırlı bir kurum olmasını temenni ettiğini söyledi. Eğitim alanında her oluşuma katkıda bulunacaklarını, Hüma Okulları’nın da ilçemizin eğitim kalitesine katkısının olacağına inancının tam olduğunu ekledi.

Haberin devamı için: http://ipekyoluhaber.net/haberler-20024-pekyatirmacidan-huma-okullarini-ziyaret-etti.html#.XUgjYegza1s

Haberin devamı için: https://www.konyadahaber.com/news-detail.php?Id=112921

Haberin devamı için: http://www.anadoludabugun.com.tr/pekyatirmaci-dan-huma-okullari-ni-ziyaret-etti-92722

Haberin devamı için: http://www.hakimiyet.com/pekyatirmacidan-huma-okullarini-ziyaret-etti-1257529h.htm

Haberin devamı için: http://www.memleket.com.tr/pekyatirmacidan-huma-okullarina-ziyaret-1827454h.htm

Haberin devamı için: https://www.ureticihaber.com/haber/24608/pekyatirmacidan-huma-okullarini-ziyaret-etti.html