Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında Adana’da düzenlenen karate grup müsabakaları tamamlandı. Hüma okulları öğrencisi karate gençler Konya şampiyonu olan Ayşe Sena DEMİR, Adana Bölge Grup birinciliğini kazanarak bir şampiyonluğa daha ismini yazdırdı.

Aynı tarihlerde Gençlik Spor Okul Sporları Bilek Güreşi müsabakaları da tamamlandı. Bilek Güreşi branşında Hüma Okulları öğrencisi Hüseyin KÜÇÜKÇELEBİ tüm rakiplerini eleyerek sol kol Konya şampiyonu oldu.

Ayşe Sena DEMİR ve Hüseyin KÜÇÜKÇELEBİ başarılarından dolayı çok mutlu olduklarını, okullarını temsil etmekten gurur duyduklarını ve kazandıkları şampiyonluklarla bu gururu taçlandırdıklarını ifade ederek okul yöneticilerine ve öğretmenlerine desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul,‘Bu tür spor müsabakalarına çocuklarımızın daha iyi hazırlanması için desteklerimizi ve imkânlarımızı en iyi şekilde öğrencilerimize sunuyoruz. Öğrencilerimizin gösterdiği başarılardan son derece gururluyuz. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum’ dedi.

Haberin devamı için: http://ipekyoluhaber.net/m-haber-28526.html

Haberin devamı için: http://www.seydisehirgundem.com/amp/huma-okullari-basaridan-basariya-kosuyor-11647-haberi

Haberin devamı için: https://www.konyadahaber.com/news-detail.php?Id=121459

Haberin devamı için: https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/42606/huma-okullari-basaridan-basariya-kosuyor.html

Haberin devamı için: https://www.merhabahaber.com/huma-okullari-sporda-basaridan-basariya-kosuyor-1852517h.htm

Haberin devamı için: https://www.konyayenigun.com/spor/huma-okullari-basaridan-basariya-kosuyor-h743052.html

Haberin devamı için: https://www.konyakent.com/amp/haber/huma-okullari-basaridan-basariya-kosuyor/1241/