‘Yeni bir eğitim öğretim yılına sevinç, mutluluk ve heyecanla başlıyoruz. Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin

farkında olarak var gücümüzle eğitim-öğretim vazifemize sarılacağız. Medeniyetimizin geleceği olan öğrencilerimizin daha iyi yetişmesi, onların milli, manevi ve kültürel değerlerine bağlı, ailesini, milletini, devletini, vatanını, bayrağını çok seven, düşünen, sorgulayarak bilgiyi kullanan, bilginin rehberliğinde araştırıp üreten, gelişime açık ve yenilikçi bireyler yetiştirmek için büyük bir şevk ve azimle çalışacağız. Bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye mecburuz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize en iyi şartlarda eğitim imkânı sunmak, hedeflerimize ulaşabilmek, eğitim hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve eğitimde daha ileri noktalara gelebilmek için idareci, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin gerekli olduğuna inanıyorum. Yarının Türkiye’sini yönetecek, şekillendirecek, daha iyi noktaya taşıyacak gençlerimizi yarınlara hep birlikte hazırlayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimiz olmak üzere, fedakârca çalışan tüm öğretmenlerimizin ve değerli velilerin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, ilimize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.’’ dedi.

 

Haberin devamı için : https://www.saraymedya.com/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani/

Haberin devamı için  :  https://www.ureticihaber.com/mobil/haber/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani-5830.html

Haberin devamı için  :  https://42konyagazetesi.com/huma-okullari-kurucu-yonetim-kurulu-baskani-dr-mehmet-birekul-acilis-mesaji-yayinladi-h30680.html

Haberin devamı için  :  https://www.hakimiyet.com/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani/63651/

Haberin devamı için  :  https://konyabakis.com/yerel/huma-okullarinda-yeni-donem-heyecani-66965h