Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, Haber Dairesi’ni ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tatlısu, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Akbıyık ve Mustafa Kara ile görüşen Dr. Mehmet Birekul, Haber Dairesi’nin yeni medya alanında önemli bir boşluğu doldurduğunu söyledi.

Haber Dairesi’ni yakından takip ettiğini, en doğru haberi en hızlı şekilde aktarma çabasının bütün açıklığıyla görüldüğünü ifade eden Mehmet Birekul, Hüma Okulları’nın çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Birekul, “Hüma Okulları olarak eğitim sistemimiz; yaşam boyu öğrenmeyi teşvik eden, yöntem teknik ve yenilikleri son derece iyi kullanmayı benimsetmeye dayanmaktadır. Öğrencilerimizin kendi yaşam felsefelerini fark ederek farkındalık oluşturmalarını, kendilerini tanıyan, güvenen ve her an öğrenmeyi öğrenen bireyler olmalarını çok önemsiyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Haber Dairesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tatlısu, Mehmet Birekul ve ekibine çalışmalarında başarı diledi, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Haberin devamı için: https://haberdairesi.com/huma-okullari-baskani-birekul-dan-haber-dairesi-ne-hayirli-olsun-ziyareti-5506